Hakkımızda

Çocuklar; hayatlarına katkıda bulunabilecek birçok davranışı ve bilgiyi oyun yoluyla öğrenirler.

Oyun ve oyun alanları çocukların gelişiminde oldukça büyük bir öneme sahiptir. Çocukların eğlenceli vakit geçirdiği, enerji harcadıkları, sosyal açıdan ve motor becerileri bakımından kendilerini geliştirdikleri mekanlardır.

YAPISAN PARK olarak dış mekan oyun alanı üretiminde edindiğimiz tecrübeler ışığında, her türlü hava koşulunda çocukların eğlence ve öğrenme ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına VİMBA TOYS olarak üretimine başladığımız iç mekan oyun alanlarında da aynı güveni ve başarıyı sağlayarak müşterilerimizi memnun edeceğimize inanıyoruz. Özgün ve nitelikli, çocukların eğitim ve beklentilerine yanıt verecek iç mekan oyun alanları tasarlamayı hedefliyoruz.

Bu anlamda gelecek nesiller olan çocukların gelişimini olumlu yönde etkileyecek ayrıca keyifli vakit geçirecekleri ve enerjilerini harcayacakları oyun alanlarının tasarlanması konusunda alanında uzman kadromuz ile Avrupa standartlarına uygun, yüksek kalite anlayışıyla projelendirme, tasarım ve üretim yapmaktayız.

Çocuk için güvenli alanlar oluşturma vizyonuyla çıktığmız bu yolda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Sertifikalar